یکشنبه . 04 اوکتوبر 2015 . ساعت: 10:19

سازمان ورزش بسیج برای همکاری با معلمان ورزش آمادگی کامل دارد

 

ظهرامروز سردار کاظم یزدانی در مراسم انعقاد تفاهمنامه توسعه همکاریهای متقابل بین تربیتبدنی آموزش و پرورش و سازمان ورزش بسیج مستضعفین که در ساختمان مرحوم علاقهمندان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهارکرد: در بحث ظرفیت برای اینکه بتوانیم در عرصه ورزش، فعالیتهای بیشتری انجام دهیم نیاز به انسجام بیشتری داریم و همکاری، همافزایی، انسجام و بهرهمندی از ظرفیتهایی که در بسیاری از نهادها از آن استفاده نمیشود، مورد نیاز است.

یزدانی افزود: اگر همگی کمک کنند تا از تمام ظرفیتها استفاده کنیم در بحث توسعه ورزش همگانی و قهرمانی، اتفاقات بهتری رخ خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه مقطع سنی ورزش بسیج، نونهالان و نوجوانان است، تصریح کرد: این رده سنی، آموزش و پرورش را تحت پوشش قرار میدهد و برای داشتن جایگاه پایدار باید استعدادیابی انجام شود تا در مسیر ورزش قهرمانی قرار گیریم.

وی ادامه داد: در سنین حدود 11 سالگی به دنبال استعدادیابی هستیم و سپس مسابقاتی را طراحی کردهایم که شامل لیگهای بسیج، جایزه بزرگ، تورنمنت و مسابقات مختلف ورزشی بر اساس سیاستهای کلی بسیج هستیم که اگر این بخش تقویت شود در حوزه بینالملل هم میتوانیم موفق باشیم.

مسئول سازمان ورزش بسیج مستضعفین با اشاره به ورزش همگانی گفت: رهبر معظم انقلاب همواره به موضوع شور و نشاط و سلامت اشاره و همیشه به توسعه ورزش همگانی توجه داشتهاند که با توجه به وجود معلمان ورزش با این تفاهمنامه میتوانیم از آنها در نوبت عصر استفاده کنیم.

وی افزود: بسیج بیشتر از 3 هزار سالن ورزشی در کشور دارد که 2500 سالن ساخته شده و 500 سالن تا پایان سال آماده خواهد شد که فعالیت بیشتری میتوانیم در این سالنهای ورزشی انجام دهیم.

یزدانی با بیان اینکه باید کاری کنیم تا مردم حداقل سه جلسه در هفته ورزش کنند، اظهار کرد: با این تفاهمنامه امیدواریم بتوانیم از ظرفیتهای فیمابین استفاده کنیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

کد امنیتی
این آزمون برای جلوگیری از ثبت محتوا توسط نرم افزارهای مخرب در این بخش قرار گرفته است.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.